KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744004
nr 1474 4004
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, "Familjen". Signerad, numrerad 21/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, bladets mått: 41x31 cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:09:07